Uszytki dla dzieci z kocim motywem


Dziś krótki wpis o szybkim przedświątecznym szyciu dla dzieci :) W szafie uzbierało mi się trochę resztek tkanin, więc wykorzystałam je i uszyłam dwa komplety składające się z czapki i komina oraz kota do przytulania.

Czapki i kominy uszyłam dla mojego chrześniaka Kuby i jego młodszego brata Igora. Do uszycia wykorzystałam pozostałości z dresówki w kotki z której uszyłam swoją ulubioną bluzę oraz z czarnej dzianiny. Są to pierwsze czapki i kominy uszyte przeze mnie, więc podczas szycia podglądałam przygotowane przez MamaMi Szyje tutoriale na czapkę i na komin. Szycie przebiegło przyjemnie i szybko, a chłopcy byli bardzo zadowoleni ze swoich nowych wiosennych kompletów :)


Natomiast kota do przytulania uszyłam z pozostałego polaru z szycia Peppystandardowo wypchałam go antyalergiczną kulką silikonową. Od razu muszę zaznaczyć, że ta piękna muszka, którą kotek ma na szyi nie jest uszyta przez mnie. Miałam ją w szafie od dłuższego czasu, ale nie miałam pomysłu co z nią zrobić. Leżała sobie grzecznie w kartoniku aż do momentu, gdy uznałam, że będzie idealną ozdobą dla kotka uszytego dla Julki. Julka jest ogromną fanką kotków, więc ucieszyła się z kolejnego kociaka :)
Na razie kończę z szyciem zabawek i zabieram się za szycie ubrań, bo trzeba uzupełnić szafę na wiosnę! Pozdrawiam Was ciepło :) 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz