Prostota i elegancja


Prosta i swobodna sukienka w połączeniu z elegancką torebką, to moja najnowsza uszytkowa stylizacja.

SUKIENKA
Licząc na to, że lato jeszcze chwilę z nami zostanie, zdecydowałam się uszyć jeszcze jedną letnią sukienkę. O uszyciu takiej prostej i swobodnej sukienki myślałam o dłuższego czasu, aż w końcu zmobilizowałam się do jej uszycia. 
Jest to bardzo prosty krój, a jedynym elementem modelującym sukienkę są zaszewki piersiowe. Zdecydowałam się na długość za kolano z dwoma rozcięciami po bokach od wysokości połowy uda. 

Wykrój: mocno zmodyfikowany wykrój na Sukienkę Swobodną od Twoje Wykroje (z tego wykroju uszyłam między innymi białą lnianą sukienkę)
Tkanina: len z soroną od  popcouture.pl

TORBA
Prostą sukienkę postanowiłam urozmaicić elegancką torbą. Co prawda torba też ma bardzo prostą formę, ale z racji tego, że uszyłam ją z ekoskóry w kolorze różowego złota, to ten element elegancji jest tu znacznie bardziej widoczny :)

Moja torba ma wymiary: 40 cm szerokość x 50 cm wysokość
Materiał: ekoskóra i metalowe ucha również od tkaninykaroliny.pl


Bardzo się cieszę, że w końcu zdecydowałam się zrealizować te dwa szyciowe pomysły i na pewno chętnie będę nosić te rzeczy.
A w takiej stylizacji czuję się jednocześnie wygodnie oraz kobieco :) 

Dziękuję Ci za odwiedziny i zachęcam do pozostawienia śladu Twojej obecności w tym miejscu, w postaci choćby krótkiego komentarza 😊
Jeśli chcesz być na bieżąco z tym co u mnie się szyję - zapraszam do obserwowania mnie na Instagramie i  Facebooku. Chętnie też porozmawiam i odpowiem na pytania - zapraszam do bezpośredniego kontaktu za pomocą maila lub wiadomości prywatnej na fb/insta 😀

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz