Letni kombinezon

Ten kombinezon to mój ostatni letni projekt w tym roku. Zapraszam :)

Wykrój na kombinezon odkryłam dzięki dziewczynom: Kasi, Agacie, Pauli, Kasi i Asi, które nakręciły genialny filmik ze swoimi interpretacjami odszycia tego modelu. Filmik możecie zobaczyć m.in. TU  - bardzo polecam obejrzeć, jest to olbrzymia dawka pozytywnej szyciowej energii :D

Mowa tu o kopertowym wykroju Simplicity. Jest to pierwsza rzecz, którą uszyłam z wykroju tej marki, ale raczej nie ostatnia :)
Sam wykrój jest prosty, ale daje mnóstwo możliwości interpretacji. Można uszyć z niego zarówno sukienkę, jak i kombinezon - długi bądź krótki :) 
Ja, mimo że za szycie zabrałam się dopiero w drugiej połowie sierpnia, zdecydowałam się na krótką wersję z wiskozy.

Wykrój: Simplicity s8907
Górę kombinezonu uszyłam w rozmiarze 10, a dół - 12. Jedyną zmianę jaką wprowadziłam to zmiana kształtu dekoltu z okrągłego na trójkątny.
Tkanina: wiskoza od outlettkanin.pl (wybrałam kolor camel. Z tego co sprawdzałam w sklepie na ten moment nie jest dostępny). 


I jeszcze zbliżenie na detale:
Liczę na to, że jesień nie przyjdzie za szybko i będzie mi dane założyć ten wygodny kombinezon choć jeszcze parę razy w tym sezonie :)


Dziękuję Ci za odwiedziny i zachęcam do pozostawienia śladu Twojej obecności w tym miejscu, w postaci choćby krótkiego komentarza 😊
Jeśli chcesz być na bieżąco z tym co u mnie się szyję - zapraszam do obserwowania mnie na Instagramie i  Facebooku. Chętnie też porozmawiam i odpowiem na pytania - zapraszam do bezpośredniego kontaktu za pomocą maila lub wiadomości prywatnej na fb/insta 😀

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz