Poduszka ręcznie malowanaTen rok zapowiada się jako rok wielu okazji do świętowania, więc i okazji do wręczania prezentów :) Postanowiłam zatem, że będę obdarowywała moich bliskich prezentami uszytymi przeze mnie. Mam nadzieję, że efekty będą pozytywne i obdarowywani będą podzielać mój entuzjazm ;)  

W tym roku sprezentowałam już kilka rzeczy, bo właściwie postanowienie o szyciu prezentów wdrożyła w życie już z końcówką poprzedniego roku i w ten sposób przygotowałam sporą część prezentów świątecznych. Obdarowywanie bliskich sprawia mi wiele radości :) Wśród rzeczy, które uszyłam w ramach prezentów znajduje się: bluzka z ręcznie namalowanym kotem, fartuszek, pościel. A dziś prezentuję kolejną z nich, tym razem ręcznie malowaną poduszkę.

Poduszkę uszyłam z białej bawełny, ma wymiary około 45cm x 45 cm. Dla lepszego efektu wizualnego wszyłam wypustkę w turkusowym kolorze. Była to pierwsza wypustka, którą wszywałam, więc przy szyciu bardzo pomocny był dla mnie tutorial przygotowany przez Adela szyje. Poduszka z tyłu zapinana jest na rzep. 

Na gotowej poduszce narysowałam kota. Wiem, wiem, znowu kot. Ale i tym razem obdarowana osoba uwielbia te futrzane zwierzaki ;) 

Aby mieć większą pewność, że rysunek kota będzie udany, najpierw narysowałam kontury ołówkiem. Dopiero potem w ruch poszedł pędzelek i farby do malowania po tkaninach.


Do poduszki dołączyłam książkę, co stanowiło idealny zestaw prezentowy, nazwany przeze mnie „chwila relaksu” ;) 

Poduszkę i książkę zapakowałam w kartonik, na wierzchu ozdobiłam go papierową wstążką i pieczątką z napisem „Zrobione specjalnie dla Ciebie” :) Pieczątkę zakupiłam od Dom w kratkę.


Osoba, która stała się posiadaczką tej poduszki, wyglądała na zadowoloną z prezentu, co niezmiernie mnie cieszy i daje wiele satysfakcji! :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz